Duszpasterze


Proboszcz

Ks Proboszcz

ks. Prałat Józef Konstanty Kubalewski

Kapelan Honorowy J.Św.

święcenia: 05.06.1982

ustanowiony: 20.12.2010

 

 

 



 
 
Wikariusze:
 

Ks Mirosław Baniecki Kadr

Ks. Mirosław Baniecki

święcenia: 02.05.1993

ustanowiony: 2020















Ks. Michał Szmania
Ks. Michał Szmania

święcenia: 02.06.2001

ustanowiony: 2020

 

 









 IMG 7725
Ks. Zbigniew Ponichtera

święcenia: 2.06.1984

ustanowiony: 31.08.2020








 



Ks. Wojciech PISKORZ
Ks. Wojciech Piskorz

święcenia: 26.05.2007

ustanowiony: 27.06.2020

 

 

 

 

 


Drukuj