INTENCJE MSZY ŚW. OD 11.10 DO 17.10.2021 R

PONIEDZIAŁEK 11.10.2021 r. Św. Jana XXIII
7.oo Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Łucji i Barbary z okazji urodzin
7.oo † Zdzisława (k), Czesław, Anna, zm. z rodzice z obojga stron
8.oo † Piotr Liniewski 8 r. śm. - int. od żony i dzieci
8.oo † Henryk Joppek - 11 Msza św. gregoriańska
10.oo † Tadeusz Sulima - 11 Msza św. gregoriańska
18.oo † Jolanta Makulska 10 r. śm., zm. z rodziny
18.oo † Marianna, Jadwiga, Franciszek Gierszewscy, Wanda Dublańska,
WTOREK 12.10.2021 r. Św. Jana Beyzyma
7.oo † Wiesława (k) Gajowczyk - int. od matki chrzestnej
7.oo Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bogdana Biesek
8.oo † Stefan Olszewski, zm. z rodziny Olszewskich, Lewandowskich, Ciemnych i Baranów
8.oo † Henryk Joppek - 12 Msza św. gregoriańska
10.oo † Tadeusz Sulima - 12 Msza św. gregoriańska
18.oo † Renata - int. z okazji urodzin, zm. z rodzice
18.oo † Zbigniew Mielczarek 13 r. śm., zm. rodzice z obojga stron, zm. z rodziny
ŚRODA 13.10.2021 r. Bł. Honorata Koźmińskiego
7.oo † Marlena Rapicka 1 r. śm.
7.oo † Władysław Szmyrgała - int. od przyjaciół
8.oo † Tadeusz Sulima - 13 Msza św. gregoriańska
8.oo † Henryk Joppek - 13 Msza św. gregoriańska
10.oo † Zofia i Edward Lemańczyk, zm. rodzice z obojga stron
18.oo † Adam Tustanowski - int. od córki z mężem
18.oo Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę wiary dla Huberta z okazji 18 urodzin
CZWARTEK 14.10.2021 r. Św. Małgorzaty Marii Alacoque
7.oo Z prośbą o dobry przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki
7.oo † Mirosław Cyran 3 r. śm.
8.oo † Tadeusz Sulima - 14 Msza św. gregoriańska
8.oo † Henryk Joppek - 14 Msza św. gregoriańska
10.oo Z podziękowaniem Bogu Wszechmogącego za istnienie Radia Maryja i telewizji Trwam. Prosząc o błogosławieństwo na dalsze lata w intencji pracowników duchownych i świeckich pracujących w tych mediach, darczyńców i kapłanów pracujących w naszej parafii
18.oo † Janina Nowakowska - 5 miesięcy po śmierci
18.oo † Stanisława (k) Wieloszyńska 36 r. śm.
PIĄTEK 15.10.2021 r. Św. Teresy od Jezusa
7.oo † Franciszek Wojciechowski - int. od Zakładu Pogrzebowego Jeruzalem - Pytlik
7.oo † Maria i Wojciech Dworek, Genowefa Kunikowska, Regina Górecka
8.oo † Andrzej i Ludwika (k) Omnieczyńscy, Bolesław Buzalski, Jadwiga Pacholska
8.oo † Henryk Joppek - 15 Msza św. gregoriańska
10.oo † Tadeusz Sulima - 15 Msza św. gregoriańska
18.oo † Anna i Franciszek Grąziel, Stanisław Stołowski
18.oo † Teresa Chojna 9 r. śm.
SOBOTA 16.10.2021 r. Św. Jadwigi Śląskiej
7.oo † Zmarli z rodziny Nawrockich, Wikariaków, Grochowalskich, Kowalskich
7.oo † Józef Zakrzewski
8.oo † Janina 5 r. śm. i Jan Augustyńscy
8.oo † Henryk Joppek - 16 Msza św. gregoriańska
10.oo † Tadeusz Sulima - 16 Msza św. gregoriańska
18.oo † Helena, Gabriela (k), Władysław, Franciszka (k), Marcin Woś
18.oo † Piotr Wolnik, zm. z rodziny Wolnik i Swakowskich
NIEDZIELA 17.10.2021 r. XXIX Niedziela Zwykła
7.3o † Zmarli z rodziny: Gajewskich, Rogowskich, Śliwińskich i Kozłowskich
9.oo † Henryk Joppek - 17 Msza św. gregoriańska
9.oo † Tadeusz Sulima - 17 Msza św. gregoriańska
10.15 † Józef Szućko, zm. rodzice
10.15 † Anna i Józef, zm. z rodziny Król
11.3o † Maria i Władysław Janiec, Ludwika (k) i Edward Bartoszewscy
11.3o † Danuta Kopczyńska 1 r. śm., zmarłe rodzeństwo: Bronisław, Jan, Zenon
13.oo Msza św. transmitowana przez TV Polonia
18.oo † Antonina (k) i Władysław
20.oo † Stanisław 14 r. śm. i Jadwiga Kitajgrodzcy

Drukuj