Parafia
Świętych Polskich Braci Męczenników
w Bydgoszczy

"Świątynia ta ma upamiętniać po wieczne czasy wszystkich bezimiennych Polaków, którzy oddawali swoje życie za wiarę i ojczyznę, a nie zostali wyniesieni na ołtarze."

prymas Stefan Wyszyński  

Jesteś tutaj: Home Intencje mszalne INTENCJE MSZALNE OD 09.10 DO 16.10.2022 R.

INTENCJE MSZALNE OD 09.10 DO 16.10.2022 R.

XXVII Niedziela Zwykła – 09.10.2022r.
7.30 1. † Jacek † Łucja † Rafał oraz rodzice z obojga stron
2. Za żywych i zmarłych Członków Żywego Różańca
9.00 1. † Bożena LISOWSKA † Krystyna KRUZEL † Czesław i † Stanisław KRUZEL oraz rodzice z obojga stron
2. † Janina † Zygfryd † Zygmunt † Monika KRUK i dziadkowie z obojga stron
10.15 1. † Mikołaj i † Genowefa SULIMA i syn † Józef
2. † Maria PAWLAK – 9 Msza św. gregoriańska
11.30 1. † Tadeusz FELINIAK – 29 rocz. śmierci † Janina † Wacław † Waldemar
2. † Ryszard ZDUNKIEWICZ – 9 Msza św. gregoriańska
13.00 † Roman † Cecylia † Zbigniew KUCHARSCY † Stanisław † Antonina(k) † Franciszek DOLNY
16.00 Msza Św. Rodziców i Dzieci I Komunijnych
18.00 † Stefania(k) HAUK – 18 rocz. śmierci † Henryk † Marek SUPLICCY i zmarli z rodzin: HAUK, SUPLICKICH i CIEPŁUCHÓW
20:00 † Zofia i † Czesław CIEŚNIEWSCY i zmarli z obojga stron
Poniedziałek 10.10.2022r.
7.00 † Zofia † Feliks SZEPIELAK i zmarli z rodziny SOCHACKICH i LEWANDOWSKICH
8.00 1. W dniu urodzin Pauliny z podziękowaniem za życie i otrzymane łaski z prośbą o dalsze potrzebne łaski Boże i opiekę Matki Bożej w życiu i w małżeństwie
2. † Maria PAWLAK – 10 Msza św. Gregoriańska
10.00 † Mariola TOBOŁA – 12 rocz. śmierci † Barbara † Roman oraz zmarłych rodziców z obojga stron
18.00 1. † Stanisław SZYMAŃSKI – 3 rocz. śmierci
2. † Ryszard ZDUNKIEWICZ – 10 Msza św. gregoriańska
Wtorek 11.10.2022r. – Św. Jana XXIII pap.
7.00 1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Jarosława w 19 rocz. Sakramentu Małżeństwa
2. † Maria PAWLAK – 11 Msza św. gregoriańska
8.00 † Józef CZELEJ – 2 rocz. śmierci
10.00 † Marianna(k) † Franciszek GIERSZEWSCY i † Wanda DUBLAŃSKA
18.00 1. † Janina – 6 rocz. śmierci oraz † Jan AUGUSTYŃSCY
2. † Ryszard ZDUNKIEWICZ – 11 Msza św. gregoriańska
Środa 12.10.2022r. – Św. Jana Beyzyma Pr.
7.00 1. † Rodzice † Antoni i † Stanisława(k) i zmarłych z rodziny
2. † Maria PAWLAK – 12 Msza św. gregoriańska
8.00 Z okazji urodzin Huberta o łaskę wiary, zdrowie duszy i ciała
10.00 Z podziękowaniem Matce Bożej za otrzymane łaski w życiu Michaliny i Damiana z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na wspólnej drodze życia
18.00 1. † Regina i † August CZARRA oraz zmarłych z rodziny
2. † Ryszard ZDUNKIEWICZ – 12 Msza św. gregoriańska
Czwartek 13.10.2022r. – Bł. Honorata Koźmińskiego Pr.
7.00 1. † Stanisława(k) WIELOSZYŃSKA – 37 rocz. śmierci
2. † Maria PAWLAK – 13 Msza św. gregoriańska
8.00 † Helena BARTOSZYŃSKA
10.00 † Teresa i † Henryk NELKE – int. od koleżanki
18.00 1. † Ryszard ZDUNKIEWICZ – 13 Msza św. gregoriańska
2. † Jadwiga i † Sylwester MAZUREK oraz zmarłych z rodziny
Piątek 14.10.2022r. – Św. Kaliksta I Pap. i M.; Św. Małgorzaty Marii Alacoque Dz.
7.00 1. † Zbigniew STUDZIŃSKI † Marta GÓRZYŃSKA
2. † Maria PAWLAK – 14 Msza św. gregoriańska
8.00 † Teodor ZIÓŁKOWSKI
10.00 † Karolina DRZEWIECKA – 1 rocz. śmierci † Władysław DRZEWIECKI
18.00 1. † Andrzej i † Ludwika(k) OMNIECYŃSCY oraz † Bolesław BUZALSKI
2. † Ryszard ZDUNKIEWICZ – 14 Msza św. gregoriańska
Sobota 15.10.2022r. – Św. Teresy od Jezusa, Dz i DK.
7.00 1. † Teresa † Jadwiga w dniu imienin oraz zmarłych z rodziny BREJWO, SCHMIDT
2. † Maria PAWLAK – 15 Msza św. gregoriańska
8.00 O nawrócenie rodziny Łukasza
10.00 † Ryszard ZDUNKIEWICZ – 15 Msza św. gregoriańska
18.00 1. † Helena † Gabriela(k) † Władysław † Franciszka(k) i † Marcin WOŚ
2. † Zbigniew MIELCAREK – 14 rocz. śmierci, rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny
XXIX Niedziela Zwykła – 16.10.2022r.
7.30 1. † Felicja KOŚMICKA † Ewa i † Andrzej KOŚMIDER i rodzice z obojga stron
2. Z prośbą o łaskę wiary dla Beaty i Piotra oraz o błogosławieństwo Boże dla Joanny, Marcina i Pawła
9.00 1. † Krystyna i † Jerzy FERSZT † Jan BRACHOWSKI † Sławomira(k) JANKE
2. † Maria PAWLAK – 16 Msza św. gregoriańska
10.15 † Roman NOWAK † Jadwiga GÓRECKA † Irena † Jan SZWEDA zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
11.30 1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia dla Łucji i Ryszarda GRUSZCZYŃSKICH w 50 rocznicę Sakramentu Małżeństwa
2. † Ryszard ZDUNKIEWICZ – 16 Msza św. gregoriańska
13.00 1. † Edward ZĄBEK zmarłych z rodziny ZĄBKÓW i BIŃCZYKÓW
2.
18.00 † Aniela Maria FIGLER i rodzice z obojga stron
20.00 † Anna i † Józef w kolejną rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny KRÓL

Drukuj PDF

Msze Święte

Niedziela:
7.30, 9.00, 10.15, 11.30, 13.00, 18.00, 20.00
Dni powszednie:
[roraty 6.30] 7.00, 8.00, 10.00, 18.00
Święta zniesione:
7:30, 9:00, 10:15, 18:00 

Więcje informacji w zakładce Liturgia

Copyright © 2022

Design & hosted by Paweł Lewandowski