Parafia
Świętych Polskich Braci Męczenników
w Bydgoszczy

"Świątynia ta ma upamiętniać po wieczne czasy wszystkich bezimiennych Polaków, którzy oddawali swoje życie za wiarę i ojczyznę, a nie zostali wyniesieni na ołtarze."

prymas Stefan Wyszyński  

Jesteś tutaj: Home Intencje mszalne

Intencje mszalne

INTENCJE MSZY ŚW. OD 27.11 DO 04.12.2022 r.

Drukuj PDF
I Niedziela Adwentu – 27.11.2022r.
7.30 1. † Emilia PRUSAK – 27 Msza św. gregoriańska
2. † Wanda i † Stanisław GIL zmarłych z rodziny ZBYTKÓW † Jadwiga † Tadeusz DUCZMAL i zmarli z rodziny
9.00 1. † Rodzice i rodzeństwo z rodziny ULATOWSKICH
2. † Zbigniew SZYPURA i zmarli z rodziny z obojga stron
10.15 † Andrzej WOJTYSIAK i rodzice z obojga stron
11.30 1. † mąż Michał, zmarli rodzice i dziadkowie z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące
2. † Ks. Prałat Romuald BINIAK – 12 rocz. śmierci i zmarli z rodziny BINIAKÓW, NOWAKÓW, WIECZORKÓW i GATZÓW
13.00 1. † Stanisława(k) NOWACKA – 26 Msza św. gregoriańska
2. † Janina † Aleksy † brat Adam
18.00 † Ks. Prałat Romuald BINIAK – 12 rocz. śmierci – int. od Żywego Różańca
20.00 † Ewa PIWOWARSKA – 25 rocz. śmierci
Poniedziałek 28.11.2022r. - I Tydzień Adwentu
6.30 † Emilia PRUSAK – 28 Msza św. gregoriańska
8.00 1. † Zdzisław † Daniela(k) JOPEK i zmarłych z rodziny PIÓREK i JOPEK
2. O zgodę w rodzinie Leszka przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy
10.00 † Marta ZEMSDORF – 18 rocz. śmierci
18.00 1. † Stanisława(k) NOWACKA – 28 Msza św. gregoriańska
2. O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia dla Wiesławy(k) i jej dzieci
Wtorek 29.11.2022r. – I Tydzień Adwentu
6.30 † Stanisława(k) NOWACKA – 29 Msza św. gregoriańska
8.00 † Emilia PRUSAK – 29 Msza św. gregoriańska
10.00 † Andrzej i zmarli dziadkowie z obojga stron
18.00 1. † Wioletta i zmarli z rodziny
2. † Michalina † Józef WIŚNIEWSCY oraz zmarli z obojga stron † Halina i † Bernard SZWANKOWSCY oraz zmarli z obojga stron
Środa 30.11.2022r. – I Tydzień Adwentu – Św. Andrzeja Ap.
6.30 † Emilia PRUSAK – 30 Msza św. gregoriańska
8.00 † Józef TRELA – int. od Zakładu Pogrzebowego Jeruzalem
10.00 1. † Za zmarłych z rodziny POTOCKICH: † Tadeusz i † Maria † Wanda DALECKA i † Renata HEGENBARTH
2. Dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Andrzeja
18.00 1. † Stanisława(k) NOWACKA – 30 Msza św. gregoriańska
2. † Andrzej WOLSKI – z okazji imienin
Czwartek 01.12.2022r. – I Tydzień Adwentu
6.30 1. O potrzebne łaski i zdrowie dla Adama
2. Dziękując Panu Bogu za dar Kapłaństwa, prosząc o łaskę świętości, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej w pracy duszpasterskiej dla kapłanów posługujących w naszej parafii
8.00 † Barbara Krystyna RATUSZNA – int. od synów z rodzinami
10.00 † Teresa i † Adam GRZYBEK oraz zmarli z rodziny z obojga stron
18.00 1. † Jan DOBBER – 1 Msza św. gregoriańska
2. O liczne i święte powołania Kapłańskie Misyjne i Zakonne – intencja od Stowarzyszenia Wspierania Powołań
Piątek 02.12.2022r. – I Tydzień Adwentu
6.30 † Zofia DĄBROWSKA † Roman KASZAK
8.00 1. † Henryk LITWIŃSKI – 24 rocz. śmierci oraz zmarłych rodziców z obojga stron
2. † Ewa RYDWELSKA – 2 rocz. śmierci † Hilary RYDWELSKI – 39 rocz. śmierci
10.00 † Helena BARTOSZYŃSKA
18.00 1. † Maria i † Tadeusz KRIESE † Jan RUCIŃSKI
2. † Jan DOBBER – 2 Msza św. gregoriańska
Sobota 03.12.2022r. I Tydzień Adwentu – Św. Franciszka Ksawerego Pr.
6.30 † Barbara † Helena † Wanda i † Józef
8.00 1. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzeszników – od Legionu Maryi
2. † Jan DOBBER – 3 Msza św. gregoriańska
10.00
18.00 1. † Jan ZYCH – 1 rocz. śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron
2. † Aleksander WĄSIKOWSKI oraz zmarłych z rodziny
II Niedziela Adwentu – 04.12.2022r.
7.30 1. † Edward DEJA – 40 rocz. śmierci † Lucyna i zmarli z rodziny z obojga stron
2. Z podziękowaniem Panu Bogu za ukończenie szkoły średniej z prośbą o dary Ducha Świętego rozpoczynając studia pielęgniarskie dla Aleksandry ZIELIŃSKIEJ w 19 rocznicę urodzin – int. od rodziny
9.00 1. O dary Ducha Świętego, łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Martyny i Leny
2. † Jan DOBBER – 4 Msza św. gregoriańska
10.15 † Jan IGIELSKI i zmarli z rodzin IGIELSKICH i SZYMAŃSKICH
11.30 1. Jan ŁOBACZEWSKI, rodzice z obojga stron † Agnieszka i † Franciszek GLAZIŃSCY oraz † Bronisława(k) i † Jan REDMANN
2. † Jakub † Florentyna † Stanisław † Władysława(k) RAKOCZY i dusze w czyśćcu cierpiące
13.00 † Marian i † Bronisława(k) FIGLER i zmarli z obojga stron
15.00 Za chorych członków Żywego Różańca
18.00 † Roman i † Alicja KUSZ
20.00 Zmarli rodzice: † Maria i † Bronisław KRAIŃSCY † Kazimiera(k) i † Edward CHOLEWIŃSCY

Msze Święte

Niedziela:
7.30, 9.00, 10.15, 11.30, 13.00, 18.00, 20.00
Dni powszednie:
[roraty 6.30] 7.00, 8.00, 10.00, 18.00
Święta zniesione:
7:30, 9:00, 10:15, 18:00 

Więcje informacji w zakładce Liturgia

Copyright © 2022

Design & hosted by Paweł Lewandowski